Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, 2.0 (378 247)
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355593
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, 2.0

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio
Каталожний номер:378 247
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, 2.0 (378 247)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355593 або Каталожний номер: 378 247
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 378 247 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Scenic, Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



