Фільтр повітряний Logan, Dokker, 1.5 DCI, K9K 612, 2012- (373 297)
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355677
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, Dokker, 1.5 DCI, K9K 612, 2012-

Примінено на автомобілях:Dokker,Logan
Каталожний номер:373 297
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, Dokker, 1.5 DCI, K9K 612, 2012- (373 297)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355677 або Каталожний номер: 373 297
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 373 297 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Dokker |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 79 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Dokker, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



