Сальник розподілвалу Renault Master 2.2, 2.5 dCi з 2001 розмір 30x42x6 (365.940)
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: B266698
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Renault Master 2.2, 2.5 dCi з 2001 розмір 30x42x6

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:365.940
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник розподілвалу Renault Master 2.2, 2.5 dCi з 2001 розмір 30x42x6 (365.940)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B266698 або Каталожний номер: 365.940
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 365.940 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴



