Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010- (364 311)
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354992
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010-

Примінено на автомобілях:Logan,Duster
Каталожний номер:364 311
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010- (364 311)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354992 або Каталожний номер: 364 311
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 364 311 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



