Фільтр повітряний Renault Master 4, 2010- (362 879)
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355621
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Master 4, 2010-

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:362 879
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Master 4, 2010- (362 879)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355621 або Каталожний номер: 362 879
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 362 879 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



