Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008- (360 965)
326 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355536
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008-

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:360 965
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008- (360 965)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355536 або Каталожний номер: 360 965
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 360 965 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴



