Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Twingo, 1.2 16V, 2004- (354 489)
237 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354918
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Twingo, 1.2 16V, 2004-

Примінено на автомобілях:Twingo,Modus,Clio
Каталожний номер:354 489
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Twingo, 1.2 16V, 2004- (354 489)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354918 або Каталожний номер: 354 489
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 354 489 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Modus |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Modus, Twingo |
| Сумісність із моделлю | Clio, Modus, Twingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴



