Фільтр повітряний Nissan Micra, 1.5 DCI, 2003-, Renault Modus, 2004- (353 961)
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354919
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Micra, 1.5 DCI, 2003-, Renault Modus, 2004-

Примінено на автомобілях:Modus
Каталожний номер:353 961
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Nissan Micra, 1.5 DCI, 2003-, Renault Modus, 2004- (353 961)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354919 або Каталожний номер: 353 961
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 353 961 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Modus |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 67 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Modus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



