Фільтр повітряний Renault Trafic, Opel Vivaro, 2006-, 2.0 CDTI (345 168)
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355749
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Trafic, Opel Vivaro, 2006-, 2.0 CDTI

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:345 168
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Trafic, Opel Vivaro, 2006-, 2.0 CDTI (345 168)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355749 або Каталожний номер: 345 168
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 345 168 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



