Фільтр повітряний Renault Laguna, 2.2 DT, 1996- (345 162)
257 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355003
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Laguna, 2.2 DT, 1996-

Примінено на автомобілях:Laguna
Каталожний номер:345 162
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Laguna, 2.2 DT, 1996- (345 162)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355003 або Каталожний номер: 345 162
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 345 162 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴



