Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 1997-2007, з поролоном (344 248)
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354920
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 1997-2007, з поролоном

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:344 248
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 1997-2007, з поролоном (344 248)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354920 або Каталожний номер: 344 248
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 344 248 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴



