Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Nissan Note, Juke, 1.2-1.6, 1.5 D, 2003- (340 808)
247 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355603
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Nissan Note, Juke, 1.2-1.6, 1.5 D, 2003-

Примінено на автомобілях:Clio,Modus
Каталожний номер:340 808
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Clio 3, Modus, Nissan Note, Juke, 1.2-1.6, 1.5 D, 2003- (340 808)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355603 або Каталожний номер: 340 808
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 340 808 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Modus, Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Modus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴



