Фільтр повітряний Renault Clio 2, Kangoo, Twingo, 1.2 (338 321)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354921
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Clio 2, Kangoo, Twingo, 1.2

Примінено на автомобілях:Twingo,Kangoo,Clio
Каталожний номер:338 321
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Clio 2, Kangoo, Twingo, 1.2 (338 321)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354921 або Каталожний номер: 338 321
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 338 321 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo, Twingo |
| Сумісність із моделлю | Clio, Kangoo, Twingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



