Фільтр повітряний Renault Master, Opel Movano, 2001-2003 (338 309)
336 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355575
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Master, Opel Movano, 2001-2003

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:338 309
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Master, Opel Movano, 2001-2003 (338 309)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355575 або Каталожний номер: 338 309
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 338 309 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



