Фільтр паливний Renault Laguna, 1.9 DCI, 1999-, Megane, 1.9 DTI, 1999- (338 185)
201 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354677
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Laguna, 1.9 DCI, 1999-, Megane, 1.9 DTI, 1999-

Примінено на автомобілях:Megane,Laguna
Каталожний номер:338 185
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Laguna, 1.9 DCI, 1999-, Megane, 1.9 DTI, 1999- (338 185)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354677 або Каталожний номер: 338 185
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 338 185 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴



