Фільтр паливний Renault Master 2, 3, 4, Opel Vivaro, 2001-, система Delphi (328 861)
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354688
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Master 2, 3, 4, Opel Vivaro, 2001-, система Delphi

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:328 861
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Master 2, 3, 4, Opel Vivaro, 2001-, система Delphi (328 861)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354688 або Каталожний номер: 328 861
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 328 861 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 93 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



