Фільтр паливний Renault Master 2, 1.9 DTI, 2.5 D, 2.8 DTI, 1998- (328 847)
213 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354685
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Master 2, 1.9 DTI, 2.5 D, 2.8 DTI, 1998-

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:328 847
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Master 2, 1.9 DTI, 2.5 D, 2.8 DTI, 1998- (328 847)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354685 або Каталожний номер: 328 847
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 328 847 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴



