Фільтр повітряний Renault Laguna 1, 1.8-2.0 (327 757)
227 ₴
- Готово до відправки
- Код: B355558
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Laguna 1, 1.8-2.0

Примінено на автомобілях:Laguna
Каталожний номер:327 757
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Laguna 1, 1.8-2.0 (327 757)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355558 або Каталожний номер: 327 757
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 327 757 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



