Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція (327 739)
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: B354916
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція

Примінено на автомобілях:Logan,Symbol,Clio,Kangoo
Каталожний номер:327 739
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція (327 739)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B354916 або Каталожний номер: 327 739
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 327 739 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Symbol, Clio, Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 78 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo, Logan, Symbol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴



