Фільтр паливний Renault Megane Scenic JA0, 1.4, JA0E (31.710.00)
458 ₴
- Готово до відправки
- Код: B407455
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Megane Scenic JA0, 1.4, JA0E

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio
Каталожний номер:31.710.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Megane Scenic JA0, 1.4, JA0E (31.710.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B407455 або Каталожний номер: 31.710.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 31.710.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Scenic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Висота | 142 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴



