Фільтр повітряний Renault Megane 4, 1.5 DCI, 2016- (30.712.00)
619 ₴
- Готово до відправки
- Код: B407502
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Megane 4, 1.5 DCI, 2016-

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:30.712.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Megane 4, 1.5 DCI, 2016- (30.712.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B407502 або Каталожний номер: 30.712.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 30.712.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴



