Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010- (30.546.00)
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: B429199
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010-

Примінено на автомобілях:Logan,Duster
Каталожний номер:30.546.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan, Duster, 1.5 DCI, 2010- (30.546.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B429199 або Каталожний номер: 30.546.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 30.546.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 71 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴



