Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, Fluence, 2010- (30.407.00)
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: B221670
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, Fluence, 2010-

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Fluence
Каталожний номер:30.407.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Megane 3, Scenic, 2009-, Fluence, 2010- (30.407.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B221670 або Каталожний номер: 30.407.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 30.407.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Scenic, Fluence, Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 68 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Fluence, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



