Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція (30.147.00)
376 ₴
- Готово до відправки
- Код: B160456
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція

Примінено на автомобілях:Logan,Symbol,Clio,Kangoo
Каталожний номер:30.147.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Logan 1.6 16V, Kangoo, Symbol, Clio, трапеція (30.147.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B160456 або Каталожний номер: 30.147.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 30.147.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Symbol, Clio, Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 74 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo, Logan, Symbol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴



