Колодки гальмівні задні Renault Koleos, Nissan Juke, Leaf з 2010, Qashqai, X Trail до 2013, Suzuki (2876.31)
894 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: B192963
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Renault Koleos, Nissan Juke, Leaf з 2010, Qashqai, X Trail до 2013, Suzuki

Примінено на автомобілях: Leaf,Koleos
Каталожний номер:2876.31
Виробник: ROADHOUSE
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Renault Koleos, Nissan Juke, Leaf з 2010, Qashqai, X Trail до 2013, Suzuki (2876.31)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B192963 або Каталожний номер: 2876.31
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2876.31 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Koleos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 105.5 мм |
| Висота | 39 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Koleos, Leaf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴/комплект



