Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer з 1994 розмір 145x61
1 338 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: B336885
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer з 1994 розмір 145x61

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:2834.10
Виробник: ROADHOUSE
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer з 1994 розмір 145x61 (2834.10)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B336885 або Каталожний номер: 2834.10
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2834.10 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴/комплект



