Фільтр паливний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008-, з датчиком води (24.114.00)
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: B308469
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008-, з датчиком води

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:24.114.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Kangoo, 1.5 DCI, 2008-, з датчиком води (24.114.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B308469 або Каталожний номер: 24.114.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 24.114.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 126 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



