Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008 (21248.10)
1 316 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: B96562
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008

Примінено на автомобілях:Megane,Fluence,Logan,Dokker
Каталожний номер:21248.10
Виробник: ROADHOUSE
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008 (21248.10)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B96562 або Каталожний номер: 21248.10
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 21248.10 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Fluence, Logan, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 155.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Dokker, Fluence, Logan, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴/комплект



