Сальник розподілвалу Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 28x42x5 (20035460B)
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: B417003
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 28x42x5

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:20035460B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник розподілвалу Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 28x42x5 (20035460B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B417003 або Каталожний номер: 20035460B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20035460B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



