Сальник колінвала передній Mercedes Benz Citan, Renault Kangoo 1.5 DCI (20034106B)
617 ₴
- Готово до відправки
- Код: B219782
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній Mercedes Benz Citan, Renault Kangoo 1.5 DCI

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:20034106B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній Mercedes Benz Citan, Renault Kangoo 1.5 DCI (20034106B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B219782 або Каталожний номер: 20034106B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20034106B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴



