Сальник датчика фаз газорозподілу Renault Megane 1.4 розмір 30x38x6.5 (20030493B)
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: B221354
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник датчика фаз газорозподілу Renault Megane 1.4 розмір 30x38x6.5

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:20030493B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник датчика фаз газорозподілу Renault Megane 1.4 розмір 30x38x6.5 (20030493B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B221354 або Каталожний номер: 20030493B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20030493B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



