Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 80x100x9 (20030112B)
744 ₴
- Готово до відправки
- Код: B427983
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 80x100x9

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:20030112B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.5 dCi розмір 80x100x9 (20030112B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B427983 або Каталожний номер: 20030112B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20030112B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴



