Сальник КПП Renault Megane 2, Laguna 2, Clio розмір 12.75X22X9.3 (20026879B)
130 ₴
- Готово до відправки
- Код: B416995
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КПП Renault Megane 2, Laguna 2, Clio розмір 12.75X22X9.3

Примінено на автомобілях:Megane,Laguna,Clio
Каталожний номер:20026879B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник КПП Renault Megane 2, Laguna 2, Clio розмір 12.75X22X9.3 (20026879B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B416995 або Каталожний номер: 20026879B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20026879B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Laguna, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



