Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.2 з 1997 розмір 70x86x7 (20025741B)
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: B437712
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.2 з 1997 розмір 70x86x7

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:20025741B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Renault Kangoo 1.2 з 1997 розмір 70x86x7 (20025741B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B437712 або Каталожний номер: 20025741B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20025741B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



