Сальник колінвала задній Renault Master, Trafic 1.9 dCi, dTi розмір 85x105x6.8 11 (20018246B)
619 ₴
- Готово до відправки
- Код: B437711
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Renault Master, Trafic 1.9 dCi, dTi розмір 85x105x6.8 11

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:20018246B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Renault Master, Trafic 1.9 dCi, dTi розмір 85x105x6.8 11 (20018246B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B437711 або Каталожний номер: 20018246B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20018246B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴



