Сальник клапана Renault Kangoo, Megane, Master 1.5, 2.3 dCi з 2005 комплект (19036741)
186 ₴
- Готово до відправки
- Код: B416865
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Kangoo, Megane, Master 1.5, 2.3 dCi з 2005 комплект

Примінено на автомобілях:Megane,Master,Kangoo
Каталожний номер:19036741
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник клапана Renault Kangoo, Megane, Master 1.5, 2.3 dCi з 2005 комплект (19036741)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B416865 або Каталожний номер: 19036741
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036741 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Megane, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo, Master, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴



