Сальник колінвала задній Renault Master 2.3 CDTI, dCi з 2010 розмір 94x192 161x10 (19036732B)
1 955 ₴
- Готово до відправки
- Код: B311206
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Renault Master 2.3 CDTI, dCi з 2010 розмір 94x192 161x10

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:19036732B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Renault Master 2.3 CDTI, dCi з 2010 розмір 94x192 161x10 (19036732B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B311206 або Каталожний номер: 19036732B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036732B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 161 мм |
| Внутрішній діаметр | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴



