Сальник колінвала передній Renault Trafic 2.0 dCi з 2006 розмір 48x81x11.5 (19036731B)
921 ₴
- В наявності
- Код: B219603
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній Renault Trafic 2.0 dCi з 2006 розмір 48x81x11.5

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:19036731B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній Renault Trafic 2.0 dCi з 2006 розмір 48x81x11.5 (19036731B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B219603 або Каталожний номер: 19036731B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036731B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 11.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴



