Сальник колінвала задній Nissan Maxima 2.0, 3.5 з 1995, Renault Laguna 3.5 з 2008 розмір 84x180x16.5 (19033853B)
2 077 ₴
- Готово до відправки
- Код: B437691
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Nissan Maxima 2.0, 3.5 з 1995, Renault Laguna 3.5 з 2008 розмір 84x180x16.5

Примінено на автомобілях:Laguna
Каталожний номер:19033853B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Nissan Maxima 2.0, 3.5 з 1995, Renault Laguna 3.5 з 2008 розмір 84x180x16.5 (19033853B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B437691 або Каталожний номер: 19033853B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19033853B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077 ₴



