Втулка стабілізатора передня Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001 d23 (170630)
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: B324118
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора передня Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001 d23

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:170630
Виробник: FEBI BILSTEIN
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора передня Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001 d23 (170630)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B324118 або Каталожний номер: 170630
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 170630 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



