Сальник клапана Renault Trafic 2, Renault Kangoo з 2001 розмір 5.5x11 28x16.4 (151.810)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: B238764
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Trafic 2, Renault Kangoo з 2001 розмір 5.5x11 28x16.4

Примінено на автомобілях:Trafic,Kangoo
Каталожний номер:151.810
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник клапана Renault Trafic 2, Renault Kangoo з 2001 розмір 5.5x11 28x16.4 (151.810)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B238764 або Каталожний номер: 151.810
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 151.810 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



