Сальник півосі Renault Master, Trafic з 1998 розмір 42x58x9 16 (12018948B)
407 ₴
- Готово до відправки
- Код: B417214
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Renault Master, Trafic з 1998 розмір 42x58x9 16

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:12018948B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник півосі Renault Master, Trafic з 1998 розмір 42x58x9 16 (12018948B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B417214 або Каталожний номер: 12018948B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12018948B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴



