Сальник колінвала передній Renault Trafic 1.9 dCi розмір 42x54x6 (12018755B)
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: B217577
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній Renault Trafic 1.9 dCi розмір 42x54x6

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:12018755B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній Renault Trafic 1.9 dCi розмір 42x54x6 (12018755B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B217577 або Каталожний номер: 12018755B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12018755B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



