Сальник штока кулиси КПП Renault Kangoo з 1997 розмір 16x26 36x10 12 (12018001B)
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: B214991
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник штока кулиси КПП Renault Kangoo з 1997 розмір 16x26 36x10 12

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:12018001B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник штока кулиси КПП Renault Kangoo з 1997 розмір 16x26 36x10 12 (12018001B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B214991 або Каталожний номер: 12018001B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12018001B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



