Сальник первинного вала Renault Trafic, Master 1.9, 2.5, 3.0 dCi розмір 25x42x6 (12017070B)
332 ₴
- Готово до відправки
- Код: B357638
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала Renault Trafic, Master 1.9, 2.5, 3.0 dCi розмір 25x42x6

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:12017070B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник первинного вала Renault Trafic, Master 1.9, 2.5, 3.0 dCi розмір 25x42x6 (12017070B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B357638 або Каталожний номер: 12017070B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12017070B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴



