Сальник розподілвалу Renault, Opel 1.9 dCi, dTi розмір 25x42x7 (12015425B)
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: B245695
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Renault, Opel 1.9 dCi, dTi розмір 25x42x7

Примінено на автомобілях:Renault
Каталожний номер:12015425B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник розподілвалу Renault, Opel 1.9 dCi, dTi розмір 25x42x7 (12015425B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B245695 або Каталожний номер: 12015425B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015425B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Interstar, 480, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Primera, Carisma, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, 460, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Scenic, Vivaro, Super 5 |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Renault |
| Сумісність із моделлю | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



