Сальник півосі Renault Kangoo з 1998 розмір 27.95x70x10 (12015423B)
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: B163332
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Renault Kangoo з 1998 розмір 27.95x70x10

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:12015423B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник півосі Renault Kangoo з 1998 розмір 27.95x70x10 (12015423B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B163332 або Каталожний номер: 12015423B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015423B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



