Сальник півосі Renault Master, Trafic розмір 30x52x7 правий (12011539B)
167 ₴
- Готово до відправки
- Код: B290395
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Renault Master, Trafic розмір 30x52x7 правий

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:12011539B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник півосі Renault Master, Trafic розмір 30x52x7 правий (12011539B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B290395 або Каталожний номер: 12011539B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011539B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | NBR |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴



