Сальник колінвала задній Fiat Ducato, Renault Trafic 2.5 D до 2001 розмір 90x115x13 (12011304B)
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: B417033
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задній Fiat Ducato, Renault Trafic 2.5 D до 2001 розмір 90x115x13

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:12011304B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала задній Fiat Ducato, Renault Trafic 2.5 D до 2001 розмір 90x115x13 (12011304B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B417033 або Каталожний номер: 12011304B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011304B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴



