Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005 (12010200)
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: B309370
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:12010200
Виробник: AJUSA
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005 (12010200)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B309370 або Каталожний номер: 12010200
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJUSA |
| Код запчастини | 12010200 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 8.5 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴



